KURUMSAL

Vizyon - Misyon Organizasyon Yapısı Yönetim Kurulu Ali YERLİKAYA Nurullah Naci KALKANCI Mehmet TEKİNARSLAN Fatma ŞAHİN F. Hüsrev KUTLU Hasan KARA Mehmet Can ERDOĞAN Mehmet Metin KARAKUŞ Şevket Beyhan HIDIROĞLU Mustafa USLU Mehmet Erdal ÖNDEŞ Kalkınma Kurulu Çalışma Komisyonları Dezavantajlı Gruplar, Göç ve Sosyal Uyum Komisyonu Kentleşme, Çevre ve Altyapı Komisyonu Sanayi, Ticaret ve Lojistik Komisyonu Beşeri Kaynaklar, Eğitim ve İstihdam Komisyonu Tarım ve Kırsal Kalkınma Komisyonu Kültür, Turizm ve Tanıtım Komisyonu Kalkınma Kurulu Başkanlarımız Genel Sekreterlik Genel Sekreter Planlama, Programlama ve Koordinasyon Birimi Program Yönetim Birimi İzleme Değerlendirme Birimi Tanıtım ve İşbirliği Birimi Destek Hizmetleri Birimi Yatırım Destek Ofisleri Gaziantep Yatırım Destek Ofisi Adıyaman Yatırım Destek Ofisi Kilis Yatırım Destek Ofisi Organizasyon Şeması Ajans Logosu Stratejik Plan Kurumsal Kimlik Kılavuzu Dış İlişkiler İşbirlikleri Çalışma Ziyaretleri İtalya Çalışma Ziyareti İspanya Çalışma Ziyareti Tanıtım Broşürü

Şevket Beyhan HIDIROĞLU

1963 yılında Gaziantep te doğdu. İlk ve orta eğitimini tamamladıktan sonra 1976 yılında ticari hayatına bir aile şirketinde, beyaz eşya sektöründe başladı.1979 yılında ise Geylani Elektrik firmasını kurdu. 37 yıldır enerji sektöründe bulunan Geylani Elektrik Mühendislik Proje ve Taahhütlük firmasının, 12 yıldır yönetim kurulu başkanlığını yapmaktadır.

 

2012 yılında Gaziantep in tarihi değerlerine sahip çıkmak ve kültür mirasının sürdürülmesi adına bir restorasyon projesini tamamlamış, ikincisini ise halen devam ettirmektedir.

 

2009 yılında Gaziantep Ticaret Odası Meclis Üyeliği ne seçilmiş, bu süreçte GTO komisyon ve komitelerinde görev yapmaya devam etmiştir. 2016 Aralık ayında gerçekleştirilen seçimde GTO Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçilmiştir.

 

Evli ve 3 çocuk babasıdır.INVEST IN GAZİANTEP INVEST IN KİLİS INVEST IN ADIYAMAN